Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

DĘBOWA PÓŁKA ŚCIENNA RIO

380,00 
Półka ścienna RIO to model wykonany z litego dębu, w naturalnym odcieniu. Rio to model, w niezwykle oryginalnym kształcie - połączenie prostokątnej ramy z przecinającą ją półką. Półka pięknie wygląda na ścianie dzięki swojej nieoczywistej formie. Świetnie sprawdzi się w pomieszczeniach urządzonych w stylu boso, rustykalnym, industrialnym, minimalistycznym oraz wabi sabi, które zyskuje coraz większą popularność. Drewniana półka Rio to produkt wykonany własnoręcznie w naszym warsztacie. Półka jest pokryta wysokiej jakości olejem zabezpieczającym. Składając zamówienie prosimy mieć na uwadze, że wszystkie drewniane produkty posiadają swój unikatowy charakter. Uwielbiamy podkreślać piękno drewna przez wszelkiego rodzaju pęknięcia, sęki i słoje, są to całkowicie zamierzone efekty, jednak każde z nich prezentują się inaczej. Każda deska, którą wykorzystujemy jest inna, stąd każdy nasz produkt jest niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju. Wszelkie rysy, pęknięcia i nierówności nie są błędem produkcyjnym, nie wpływają na funkcjonalność mebla a jedynie nadają mu dodatkowych walorów estetycznych.

DĘBOWA PÓŁKA TRIANGLE LIGHT

550,00 
Półka Triangle to model niesamowicie ciekawy, dzięki oryginalnej trójkątnej formie. Wykonana w całości z dębu, w naturalnym odcieniu, zabezpieczona jest profesjonalnym olejem najwyższej jakości. Świetnie sprawdzi się w pomieszczeniach urządzonych w stylu boho, minimalistycznym, czy zyskującym coraz większą popularność wabi sabi. Triangle to półka wykonana przez nas własnoręcznie z największą starannością. W naszej ofercie znajduje się również półka triangle wykonana z jesionu w wersji light oraz dark. Składając zamówienie prosimy mieć na uwadze, że wszystkie drewniane produkty posiadają swój unikatowy charakter. Uwielbiamy podkreślać piękno drewna przez wszelkiego rodzaju pęknięcia, sęki i słoje, są to całkowicie zamierzone efekty, jednak każde z nich prezentują się inaczej. Każda deska, którą wykorzystujemy jest inna, stąd każdy nasz produkt jest niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju. Wszelkie rysy, pęknięcia i nierówności nie są błędem produkcyjnym, nie wpływają na funkcjonalność mebla a jedynie nadają mu dodatkowych walorów estetycznych.

LUSTRO ALTO

890,00 
Nasze lustro to piękny i oryginalny dodatek do wnętrz w klimacie boho, rustykalnym, loftowym (industrialnym) czy też Hampton - inspirowanego nadmorskimi klimatami okolic Nowego Jorku. Lustro ozdobione jest drewnem w niepowtarzalnym kształcie, który z pewnością zwróci na siebie uwagę zdobiąc pomieszczenie. Wszelkie pęknięcia i nierówności podkreślają indywidualny charakter drewna. Wykonane ręcznie. Przeznaczone jest do użytku wewnątrz pomieszczeń. Lustro Alto to model, który znajdzie szerokie zastosowanie w każdym z nich - w salonie, sypialni ale również w łazience. Składając zamówienie prosimy mieć na uwadze, że wszystkie drewniane produkty posiadają swój unikatowy charakter. Uwielbiamy podkreślać piękno drewna przez wszelkiego rodzaju pęknięcia, sęki i słoje, są to całkowicie zamierzone efekty, jednak każde z nich prezentują się inaczej. Każda deska, którą wykorzystujemy jest inna, stąd każdy nasz produkt jest niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju. Wszelkie rysy, pęknięcia i nierówności nie są błędem produkcyjnym, nie wpływają na funkcjonalność mebla a jedynie nadają mu dodatkowych walorów estetycznych.

PÓŁKA TRIANGLE JESION DARK

550,00 
AKTUALNIE PRODUKT DOSTĘPNY NA ZAMÓWIENIE zapraszamy do kontaktu sklep@woodside.pl Półka Triangle to model zwracający na siebie uwagę dzięki oryginalnej trójkątnej formie. Świetnie sprawdzi się w pomieszczeniach urządzonych w stylu boho, minimalistycznym, czy zyskującym coraz większą popularność wabi sabi. Triangle to półka z litego drewna stworzona przez nas własnoręcznie z największą starannością. Dostępna w dwóch wariantach: wolnostojąca lub z możliwością zawieszenia na ścianie. Wykonana w całości z jesionu, zabezpieczona jest profesjonalnym olejem dającym delikatny połysk. Składając zamówienie prosimy mieć na uwadze, że wszystkie drewniane produkty posiadają swój unikatowy charakter. Uwielbiamy podkreślać piękno drewna przez wszelkiego rodzaju pęknięcia, sęki i słoje, są to całkowicie zamierzone efekty, jednak każde z nich prezentują się inaczej. Każda deska, którą wykorzystujemy jest inna, stąd każdy nasz produkt jest niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju. Wszelkie rysy, pęknięcia i nierówności nie są błędem produkcyjnym, nie wpływają na funkcjonalność mebla a jedynie nadają mu dodatkowych walorów estetycznych.

PÓŁKA TRIANGLE JESION LIGHT

550,00 
AKTUALNIE PRODUKT DOSTĘPNY NA ZAMÓWIENIE zapraszamy do kontaktu sklep@woodside.pl Półka Triangle to model niesamowicie ciekawy, dzięki oryginalnej trójkątnej formie. Świetnie sprawdzi się w pomieszczeniach urządzonych w stylu boho, minimalistycznym, czy zyskującym coraz większą popularność wabi sabi. Triangle to półka wykonana przez nas własnoręcznie z największą starannością. Dostępna w dwóch wariantach: wolnostojąca lub z możliwością zawieszenia na ścianie. Wykonana w całości z jesionu, zabezpieczona jest profesjonalnym olejem dającym delikatny połysk. Składając zamówienie prosimy mieć na uwadze, że wszystkie drewniane produkty posiadają swój unikatowy charakter. Uwielbiamy podkreślać piękno drewna przez wszelkiego rodzaju pęknięcia, sęki i słoje, są to całkowicie zamierzone efekty, jednak każde z nich prezentują się inaczej. Każda deska, którą wykorzystujemy jest inna, stąd każdy nasz produkt jest niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju. Wszelkie rysy, pęknięcia i nierówności nie są błędem produkcyjnym, nie wpływają na funkcjonalność mebla a jedynie nadają mu dodatkowych walorów estetycznych.

PRZENOŚNY I ROZKŁADANY STOJAK NA LAPTOPA

430,00 
Stojak/stoliczek (mini biurko) na laptopa jest przeznaczony do łatwego korzystania z laptopa w łóżku, na kanapie, w trakcie podróży i gdziekolwiek chcesz. Możesz użyć składanego stojaka na laptopa również jako tacę do serwowania śniadań, tacę na jedzenie na kanapie lub jako stół dla dziecięcych aktywności. Stworzyliśmy idealną podstawkę pod laptopa, ponieważ sami jesteśmy bardzo wymagający. Chcieliśmy, aby "mini biurko" na laptopa było nie tylko piękne, ale również funkcjonalne. Dzięki temu mamy pewność, że ten przedmiot sprawdzi się wyjątkowo dobrze. Stojak na laptopa jest kompaktowy, lekki i niezwykle wytrzymały. Idealna propozycja na prezent. Zalety naszego stojaka na laptopa: - PRZENOŚNY – możesz go używać gdziekolwiek chcesz - SKŁADANA KONSTRUKCJA — łatwa w montażu, przenoszeniu i przechowywaniu, gdy nie jest używany - STABILNY – ułatwia i zwiększa komfort pracy - LEKKI — waży około 2,5 kg Składając zamówienie prosimy mieć na uwadze, że wszystkie drewniane produkty posiadają swój unikatowy charakter. Uwielbiamy podkreślać piękno drewna przez wszelkiego rodzaju pęknięcia, sęki i słoje, są to całkowicie zamierzone efekty, jednak każde z nich prezentują się inaczej. Każda deska, którą wykorzystujemy jest inna, stąd każdy nasz produkt jest niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju. Wszelkie rysy, pęknięcia i nierówności nie są błędem produkcyjnym, nie wpływają na funkcjonalność mebla a jedynie nadają mu dodatkowych walorów estetycznych.