Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

ORGANIZER/STOJAK NA BIŻUTERIĘ HAND

61,00 
Model Hand to organizer na biżuterię, który dzięki swojej oryginalnej formie nada charakteru każdemu wnętrzu. Wieszak Hand to dodatkowo produkt bardzo uniwersalny - można samemu zdecydować w jaki sposób zamontować dłoń do podstawy. Dodatkowym plusem naszego stojaka na biżuterię jest to, że świetnie prezentuje się pojedynczo, jak i w towarzystwie drugiej dłoni. Stojak na biżuterię pomieści dowolną ilość pierścionków, bransoletek czy naszyjników. Posiadamy również ten model w jasnym, naturalnym kolorze. Składając zamówienie prosimy mieć na uwadze, że wszystkie drewniane produkty posiadają swój unikatowy charakter. Uwielbiamy podkreślać piękno drewna przez wszelkiego rodzaju pęknięcia, sęki i słoje, są to całkowicie zamierzone efekty, jednak każde z nich prezentują się inaczej. Każda deska, którą wykorzystujemy jest inna, stąd każdy nasz produkt jest niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju. Wszelkie rysy, pęknięcia i nierówności nie są błędem produkcyjnym, nie wpływają na funkcjonalność mebla a jedynie nadają mu dodatkowych walorów estetycznych. DARMOWA DOSTAWA GRATIS.

ORGANIZER/STOJAK NA BIŻUTERIĘ HAND LIGHT

61,00 
Model Hand to organizer na biżuterię, który dzięki swojej oryginalnej formie nada charakteru każdemu wnętrzu. Wieszak Hand to dodatkowo produkt bardzo uniwersalny – można samemu zdecydować w jaki sposób zamontować dłoń do podstawy. Dodatkowym plusem naszego stojaka na biżuterię jest to, że świetnie prezentuje się pojedynczo, jak i w towarzystwie drugiej dłoni. Stojak na biżuterię pomieści dowolną ilość pierścionków, bransoletek czy naszyjników. Posiadamy również ten sam model w ciemnym odcieniu. Składając zamówienie prosimy mieć na uwadze, że wszystkie drewniane produkty posiadają swój unikatowy charakter. Uwielbiamy podkreślać piękno drewna przez wszelkiego rodzaju pęknięcia, sęki i słoje, są to całkowicie zamierzone efekty, jednak każde z nich prezentują się inaczej. Każda deska, którą wykorzystujemy jest inna, stąd każdy nasz produkt jest niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju. Wszelkie rysy, pęknięcia i nierówności nie są błędem produkcyjnym, nie wpływają na funkcjonalność mebla a jedynie nadają mu dodatkowych walorów estetycznych. DARMOWA DOSTAWA GRATIS!

WIESZAK DLA MOTOCYKLISTY NA KURTKĘ I KASK

217,00 
Wieszak na kask i kurtkę dla motocyklisty to bardzo użyteczny produkt. Stworzony przez motocyklistę dla wszystkich koleżanek i kolegów z jednośladów.  Zaprojektowany przez nas wieszak posiada odpowiednio wyprofilowany stojak do zawieszenia kasku, oraz ramię do zawieszenia kurtki motocyklowej. Wieszak nie tylko idealnie sprawdzi się do przechowywania niezbędnych elementów stroju motocyklisty, ale także wprowadzi ład i porządek w garażu. Jest to świetny pomysł na prezent dla motocyklisty. Składając zamówienie prosimy mieć na uwadze, że wszystkie drewniane produkty posiadają swój unikatowy charakter. Uwielbiamy podkreślać piękno drewna przez wszelkiego rodzaju pęknięcia, sęki i słoje, są to całkowicie zamierzone efekty, jednak każde z nich prezentują się inaczej. Każda deska, którą wykorzystujemy jest inna, stąd każdy nasz produkt jest niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju. Wszelkie rysy, pęknięcia i nierówności nie są błędem produkcyjnym, nie wpływają na funkcjonalność mebla a jedynie nadają mu dodatkowych walorów estetycznych. DARMOWA DOSTAWA GRATIS.

WIESZAK NA SPRZĘT NARCIARSKI

217,00 
Wieszak sprzęt narciarski to bardzo użyteczny produkt. Stworzony przez miłośników zimowego szaleństwa. Zaprojektowany przez nas wieszak posiada odpowiednio wyprofilowany stojak do zawieszenia kasku, oraz mniejsze stojaki do zawieszenia nart oraz kijków. Wieszak nie tylko idealnie sprawdzi się do przechowywania niezbędnych elementów sprzętu narciarskiego, ale także wprowadzi ład i porządek w piwnicy/garażu w okresie międzysezonowym. Jest to świetny pomysł na prezent dla narciarzy. Sprzedawane w komplecie 2 szt. Składając zamówienie prosimy mieć na uwadze, że wszystkie drewniane produkty posiadają swój unikatowy charakter. Uwielbiamy podkreślać piękno drewna przez wszelkiego rodzaju pęknięcia, sęki i słoje, są to całkowicie zamierzone efekty, jednak każde z nich prezentują się inaczej. Każda deska, którą wykorzystujemy jest inna, stąd każdy nasz produkt jest niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju. Wszelkie rysy, pęknięcia i nierówności nie są błędem produkcyjnym, nie wpływają na funkcjonalność mebla a jedynie nadają mu dodatkowych walorów estetycznych. DARMOWA DOSTAWA GRATIS!

WIESZAK UCHWYT NA KUFER MOTOCYKLOWY HARLEY DAVIDSON TOURING

217,00 
Wieszak/uchwyt na kufer motocyklowy Harley Davidson Touring to gratka dla każdego miłośnika jednośladów. Uchwyt został zaprojektowany przez motocyklistę dla motocyklistów, dlatego też spełni on potrzeby nawet najbardziej wymagających kierowców. Nie tylko w odpowiedni sposób zabezpieczy kufer w przerwie międzysezonowej, ale także wpłynie na porządek i ład w garażu. Uchwyt stworzony jest dla modeli Elektra, Road King, Street Glide z roczników 2008-2022. Składając zamówienie prosimy mieć na uwadze, że wszystkie drewniane produkty posiadają swój unikatowy charakter. Uwielbiamy podkreślać piękno drewna przez wszelkiego rodzaju pęknięcia, sęki i słoje, są to całkowicie zamierzone efekty, jednak każde z nich prezentują się inaczej. Każda deska, którą wykorzystujemy jest inna, stąd każdy nasz produkt jest niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju. Wszelkie rysy, pęknięcia i nierówności nie są błędem produkcyjnym, nie wpływają na funkcjonalność mebla a jedynie nadają mu dodatkowych walorów estetycznych. DARMOWA DOSTAWA GRATIS.