Wyświetlanie 1–15 z 19 wyników

DĘBOWA PÓŁKA ŚCIENNA LOFT+

500,00 
Półka ścienna LOFT+ to udoskonalony model LOFT, wykonany z litego dębu. Charakteryzuje się trzema piętrami ułożonymi w asymetryczny sposób. Środek, który łączy wszystkie półki nadaje efektu 3D, dzięki czemu półka jest wyjątkowa. Różnica między pierwotną wersją LOFT, a LOFT+ polega na tym, że trzy piętra półek są ruchome, dzięki czemu można w zupełności dopasować je zgodnie z własnymi potrzebami. LOFT+ świetnie sprawdzi się w pomieszczeniach urządzonych w stylu industrialnym, minimalistycznym oraz wabi sabi, które zyskuje coraz większą popularność. Drewniana półka LOFT to produkt wykonany własnoręcznie w naszym warsztacie. Półka jest w naturalnym odcieniu dębu, zabezpieczona wysokiej jakości olejem, który nadaje jej matowego wykończenia. Składając zamówienie prosimy mieć na uwadze, że wszystkie drewniane produkty posiadają swój unikatowy charakter. Uwielbiamy podkreślać piękno drewna przez wszelkiego rodzaju pęknięcia, sęki i słoje, są to całkowicie zamierzone efekty, jednak każde z nich prezentują się inaczej. Każda deska, którą wykorzystujemy jest inna, stąd każdy nasz produkt jest niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju. Wszelkie rysy, pęknięcia i nierówności nie są błędem produkcyjnym, nie wpływają na funkcjonalność mebla a jedynie nadają mu dodatkowych walorów estetycznych.

DĘBOWA PÓŁKA ŚCIENNA RIO

380,00 
Półka ścienna RIO to model wykonany z litego dębu, w naturalnym odcieniu. Rio to model, w niezwykle oryginalnym kształcie - połączenie prostokątnej ramy z przecinającą ją półką. Półka pięknie wygląda na ścianie dzięki swojej nieoczywistej formie. Świetnie sprawdzi się w pomieszczeniach urządzonych w stylu boso, rustykalnym, industrialnym, minimalistycznym oraz wabi sabi, które zyskuje coraz większą popularność. Drewniana półka Rio to produkt wykonany własnoręcznie w naszym warsztacie. Półka jest pokryta wysokiej jakości olejem zabezpieczającym. Składając zamówienie prosimy mieć na uwadze, że wszystkie drewniane produkty posiadają swój unikatowy charakter. Uwielbiamy podkreślać piękno drewna przez wszelkiego rodzaju pęknięcia, sęki i słoje, są to całkowicie zamierzone efekty, jednak każde z nich prezentują się inaczej. Każda deska, którą wykorzystujemy jest inna, stąd każdy nasz produkt jest niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju. Wszelkie rysy, pęknięcia i nierówności nie są błędem produkcyjnym, nie wpływają na funkcjonalność mebla a jedynie nadają mu dodatkowych walorów estetycznych.

DĘBOWA PÓŁKA ŚCIENNA TRIONE

450,00 
Półka ścienna TRIONE to model wykonany z litego dębu. Półka jest w naturalnym odcieniu. Trione to półka trójkątna, posiadająca jedno piętro. Półka pięknie wygląda na ścianie dzięki swojej nieoczywistej formie.  Świetnie sprawdzi się w pomieszczeniach urządzonych w stylu industrialnym, minimalistycznym oraz wabi sabi, które zyskuje coraz większą popularność. Drewniana trójkątna półka Trione to produkt wykonany własnoręcznie w naszym warsztacie. Półka jest pokryta wysokiej jakości olejem zabezpieczającym. Posiadamy również ten model wykonany z litego jesionu. Składając zamówienie prosimy mieć na uwadze, że wszystkie drewniane produkty posiadają swój unikatowy charakter. Uwielbiamy podkreślać piękno drewna przez wszelkiego rodzaju pęknięcia, sęki i słoje, są to całkowicie zamierzone efekty, jednak każde z nich prezentują się inaczej. Każda deska, którą wykorzystujemy jest inna, stąd każdy nasz produkt jest niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju. Wszelkie rysy, pęknięcia i nierówności nie są błędem produkcyjnym, nie wpływają na funkcjonalność mebla a jedynie nadają mu dodatkowych walorów estetycznych.

DĘBOWA PÓŁKA TRIANGLE LIGHT

550,00 
Półka Triangle to model niesamowicie ciekawy, dzięki oryginalnej trójkątnej formie. Wykonana w całości z dębu, w naturalnym odcieniu, zabezpieczona jest profesjonalnym olejem najwyższej jakości. Świetnie sprawdzi się w pomieszczeniach urządzonych w stylu boho, minimalistycznym, czy zyskującym coraz większą popularność wabi sabi. Triangle to półka wykonana przez nas własnoręcznie z największą starannością. W naszej ofercie znajduje się również półka triangle wykonana z jesionu w wersji light oraz dark. Składając zamówienie prosimy mieć na uwadze, że wszystkie drewniane produkty posiadają swój unikatowy charakter. Uwielbiamy podkreślać piękno drewna przez wszelkiego rodzaju pęknięcia, sęki i słoje, są to całkowicie zamierzone efekty, jednak każde z nich prezentują się inaczej. Każda deska, którą wykorzystujemy jest inna, stąd każdy nasz produkt jest niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju. Wszelkie rysy, pęknięcia i nierówności nie są błędem produkcyjnym, nie wpływają na funkcjonalność mebla a jedynie nadają mu dodatkowych walorów estetycznych.

DĘBOWY STÓŁ DO JADALNI OREGON

8967,00 10000,00 
Stół jadalniany Oregon to idealna propozycja do Twojej jadalni. Oregon to jeden z wzorów naszej wyjątkowej kolekcji, która łączy w sobie to co w drewnie najcenniejsze – naturalne piękno i komfort użytkowania. Wybraliśmy rodzimy dąb, bo to gatunek, który od wieków - bardzo słusznie zresztą - cieszy się niesłabnącą popularnością. Połączyliśmy ponadczasową niezawodność surowca ze śmiałym projektem, potencjałem technicznym i rzemieślniczą starannością, tworząc takie oto cudo! Blat jest wykonany z kilku odpowiednio długich i szerokich obrzynanych desek o grubości co najmniej 3 cm, które wybieramy kierując się nie tylko ich przydatnością produkcyjną. Sporą wagę przywiązujemy do tego aby wybrana tarcica była również wizualnie harmonijna i dobrze korespondowała z wizją autora projektu. Nietuzinkowe wykończenie blatu, przez fazowanie krawędzi do grubości 1 cm, oraz pionowe żłobienia na nogach nadają temu projektowi optycznej lekkości, choć tak naprawdę to solidny, ciężki mebel. W wersji podstawowej wykończenie woskiem twardym, olejnym. Na życzenie możliwe lakierowanie matowe lub w połysku. Wkrótce z tej samej kolekcji pojawi się półka pod telewizor oraz stolik kawowy. Nasz stół świetnie sprawdzi się w pomieszczeniach urządzonych w stylu boho, minimalistycznym czy zyskującym coraz większą popularność wabi sabi. Oregon jest stołem dostępnym w kilku rozmiarach. odpowiednio przeznaczonym dla 6 do 12 osób. Termin realizacji 3-4 tygodnie. Składając zamówienie prosimy mieć na uwadze, że wszystkie drewniane produkty posiadają swój unikatowy charakter. Uwielbiamy podkreślać piękno drewna przez wszelkiego rodzaju pęknięcia, sęki i słoje, są to całkowicie zamierzone efekty, jednak każde z nich prezentują się inaczej. Każda deska, którą wykorzystujemy jest inna, stąd każdy nasz produkt jest niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju. Wszelkie rysy, pęknięcia i nierówności nie są błędem produkcyjnym, nie wpływają na funkcjonalność mebla a jedynie nadają mu dodatkowych walorów estetycznych. DARMOWA DOSTAWA GRATIS.

DĘBOWY STÓŁ JADALNIANY KANSAS

8967,00 10000,00 
Stół do jadalni Kansas to nasza wyjątkowa propozycja, która idealnie wpasuje się w Twoje wnętrze. Kansas to jeden z wzorów naszej wyjątkowej kolekcji, która łączy w sobie to co w drewnie najcenniejsze – naturalne piękno i komfort użytkowania. Wybraliśmy rodzimy dąb, bo to gatunek, który od wieków - bardzo słusznie zresztą - cieszy się niesłabnącą popularnością. Połączyliśmy ponadczasową niezawodność surowca ze śmiałym projektem, potencjałem technicznym i rzemieślniczą starannością, tworząc takie oto cudo! Blat jest wykonany z kilku odpowiednio długich i szerokich obrzynanych desek o grubości co najmniej 3 cm, które wybieramy kierując się nie tylko ich przydatnością produkcyjną. Sporą wagę przywiązujemy do tego, aby wybrana tarcica była również wizualnie harmonijna i dobrze korespondowała z wizją autora projektu. Nietuzinkowe wykończenie blatu, przez fazowanie krawędzi do grubości 1 cm, oraz owale wykrojone w nogach nadają temu projektowi optycznej lekkości, choć tak naprawdę to solidny, ciężki mebel. Wkrótce z tej samej kolekcji pojawi się półka pod telewizor oraz stolik kawowy. Kansas w wersji podstawowej wykończony jest woskiem twardym, olejnym. Na życzenie możliwe lakierowanie matowe lub w połysku. Nasz stół świetnie sprawdzi się w pomieszczeniach urządzonych w stylu boho, minimalistycznym, industrialnym czy zyskującym coraz większą popularność wabi sabi. Kansas jest stołem dostępnym w kilku rozmiarach, odpowiednio przeznaczonym od 6 do 12 osób. Termin realizacji 3-4 tygodnie. Składając zamówienie prosimy mieć na uwadze, że wszystkie drewniane produkty posiadają swój unikatowy charakter. Uwielbiamy podkreślać piękno drewna przez wszelkiego rodzaju pęknięcia, sęki i słoje, są to całkowicie zamierzone efekty, jednak każde z nich prezentują się inaczej. Każda deska, którą wykorzystujemy jest inna, stąd każdy nasz produkt jest niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju. Wszelkie rysy, pęknięcia i nierówności nie są błędem produkcyjnym, nie wpływają na funkcjonalność mebla a jedynie nadają mu dodatkowych walorów estetycznych. DARMOWA DOSTAWA GRATIS.

DREWNIANA PÓŁKA ŚCIENNA LOFT JESION

450,00 
Półka ścienna LOFT to model wykonany z litego jesionu. Charakteryzuje się trzema piętrami ułożonymi w asymetryczny sposób. Środek, który łączy wszystkie półki nadaje efektu 3D, dzięki czemu półka jest wyjątkowa. Świetnie sprawdzi się w pomieszczeniach urządzonych w stylu industrialnym, minimalistycznym oraz wabi sabi, które zyskuje coraz większą popularność. Drewniana półka LOFT to produkt wykonany własnoręcznie w naszym warsztacie. Półka jest pokryta bejcą oraz wysokiej jakości olejem zabezpieczającym nadającym jej delikatnego połysku. Składając zamówienie prosimy mieć na uwadze, że wszystkie drewniane produkty posiadają swój unikatowy charakter. Uwielbiamy podkreślać piękno drewna przez wszelkiego rodzaju pęknięcia, sęki i słoje, są to całkowicie zamierzone efekty, jednak każde z nich prezentują się inaczej. Każda deska, którą wykorzystujemy jest inna, stąd każdy nasz produkt jest niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju. Wszelkie rysy, pęknięcia i nierówności nie są błędem produkcyjnym, nie wpływają na funkcjonalność mebla a jedynie nadają mu dodatkowych walorów estetycznych.

DREWNIANA PÓŁKA ŚCIENNA TRIONE

550,00 
Półka ścienna TRIONE to model wykonany z litego jesionu. Półka jest w głębokim odcieniu brązu. Trione to półka trójkątna, posiadająca jedno piętro. Półka pięknie wygląda na ścianie dzięki swojej nieoczywistej formie.  Świetnie sprawdzi się w pomieszczeniach urządzonych w stylu industrialnym, minimalistycznym oraz wabi sabi, które zyskuje coraz większą popularność. Drewniana trójkątna półka Trione to produkt wykonany własnoręcznie w naszym warsztacie. Półka jest pokryta bejcą oraz wysokiej jakości olejem zabezpieczającym nadającym jej delikatnego połysku. Składając zamówienie prosimy mieć na uwadze, że wszystkie drewniane produkty posiadają swój unikatowy charakter. Uwielbiamy podkreślać piękno drewna przez wszelkiego rodzaju pęknięcia, sęki i słoje, są to całkowicie zamierzone efekty, jednak każde z nich prezentują się inaczej. Każda deska, którą wykorzystujemy jest inna, stąd każdy nasz produkt jest niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju. Wszelkie rysy, pęknięcia i nierówności nie są błędem produkcyjnym, nie wpływają na funkcjonalność mebla a jedynie nadają mu dodatkowych walorów estetycznych.

DREWNIANE BIURKO MANHATTAN

6900,00 
Model Manhattan to nasza propozycja wyjątkowego dużego biurka wykonanego z jesionowego blatu oraz metalowych czarnych nóg. Manhattan to nasz pierwszy wzór, który powstał z myślą o biurach/pokojach w stylu nowoczesnym, industrialnym, który łączy komfort użytkowania wraz z surowym, naturalnie pięknym designem. Blat wykonany jest w całości z solidnej jesionowej deski o grubości 5 cm, której boki są nietuzinkowo wykończone nieregularnym kształtem, dzięki czemu biurko poza wygodą użytkowania nadaje charakteru wnętrzu, w którym stoi. Blat biurka jest ogromny - 160 cm x 80 cm - dzięki czemu zapewnia komfort pracy na najwyższym poziomie, z odpowiednią przestrzenią na komputer, laptop, dokumenty, zeszyty, czy inne artykuły biurowe. W wersji podstawowej biurko wykończenie woskiem twardym, olejnym. Na życzenie możliwe lakierowanie matowe lub w połysku. Termin realizacji zamówienia to 4-7 dni roboczych. Składając zamówienie prosimy mieć na uwadze, że wszystkie drewniane produkty posiadają swój unikatowy charakter. Uwielbiamy podkreślać piękno drewna przez wszelkiego rodzaju pęknięcia, sęki i słoje, są to całkowicie zamierzone efekty, jednak każde z nich prezentują się inaczej. Każda deska, którą wykorzystujemy jest inna, stąd każdy nasz produkt jest niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju. Wszelkie rysy, pęknięcia i nierówności nie są błędem produkcyjnym, nie wpływają na funkcjonalność mebla a jedynie nadają mu dodatkowych walorów estetycznych. DARMOWA DOSTAWA GRATIS.

DREWNIANY STOŁEK BAY

400,00 
PRODUKT WYPRZEDANY - AKTUALNIE DOSTĘPNY NA ZAMÓWIENIE zapraszamy do kontaktu sklep@woodside.pl Drewniany stołek to model uniwersalny. Świetnie sprawdzi się w pomieszczeniach urządzonych w stylu boho, minimalistycznym, czy zyskującym coraz większą popularność wabi sabi. Stołek Bay może zostać wykorzystany w formie klimatycznego stoliczka nocnego, miejsca do wyeksponowania świeczek , figurek, kwiatów czy na co jeszcze pozwoli wyobraźnia. Swoje zastosowanie może spełnić w dowolnym pomieszczeniu - stołek będzie wyglądać równie dobrze w sypialni, łazience, salonie, kuchni czy na balkonie. Składając zamówienie prosimy mieć na uwadze, że wszystkie drewniane produkty posiadają swój unikatowy charakter. Uwielbiamy podkreślać piękno drewna przez wszelkiego rodzaju pęknięcia, sęki i słoje, są to całkowicie zamierzone efekty, jednak każde z nich prezentują się inaczej. Każda deska, którą wykorzystujemy jest inna, stąd każdy nasz produkt jest niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju. Wszelkie rysy, pęknięcia i nierówności nie są błędem produkcyjnym, nie wpływają na funkcjonalność mebla a jedynie nadają mu dodatkowych walorów estetycznych.

PANEL PERFOROWANY / PEGBOARD

1900,00 
Trzyskrzydłowy składany panel perforowany (pegboard) to świetna forma nadania pomieszczeniu charakteru oraz sprytnego wykorzystania przestrzeni. Dzięki swojej formie oraz możliwości umieszczania półek/kołków według indywidualnych preferencji sprawia, że doskonale nada się do sypialni, salonów, pokoi dziecięcych, ale także do biur czy sklepów i butików. Panel wykonany został w duchu naturalnego designu, dzięki czemu bezproblemowo wpasuje się w pomieszczenia urządzone w różnorodnych stylach. Wykonany jest z wytrzymałej sklejki brzozowej, zabezpieczony wysokiej klasy olejem. W zestawie trzyskrzydłowego pegboard'u znajduje się 18 sztuk półek (9 sztuk o wymiarach 20x12 cm, oraz 9 sztuk o wymiarach 32x12cm) oraz 40 sztuk kołków. Składając zamówienie prosimy mieć na uwadze, że wszystkie drewniane produkty posiadają swój unikatowy charakter. Uwielbiamy podkreślać piękno drewna przez wszelkiego rodzaju pęknięcia, sęki i słoje, są to całkowicie zamierzone efekty, jednak każde z nich prezentują się inaczej. Każda deska, którą wykorzystujemy jest inna, stąd każdy nasz produkt jest niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju. Wszelkie rysy, pęknięcia i nierówności nie są błędem produkcyjnym, nie wpływają na funkcjonalność mebla a jedynie nadają mu dodatkowych walorów estetycznych.

PÓŁKA TRIANGLE JESION DARK

550,00 
AKTUALNIE PRODUKT DOSTĘPNY NA ZAMÓWIENIE zapraszamy do kontaktu sklep@woodside.pl Półka Triangle to model zwracający na siebie uwagę dzięki oryginalnej trójkątnej formie. Świetnie sprawdzi się w pomieszczeniach urządzonych w stylu boho, minimalistycznym, czy zyskującym coraz większą popularność wabi sabi. Triangle to półka z litego drewna stworzona przez nas własnoręcznie z największą starannością. Dostępna w dwóch wariantach: wolnostojąca lub z możliwością zawieszenia na ścianie. Wykonana w całości z jesionu, zabezpieczona jest profesjonalnym olejem dającym delikatny połysk. Składając zamówienie prosimy mieć na uwadze, że wszystkie drewniane produkty posiadają swój unikatowy charakter. Uwielbiamy podkreślać piękno drewna przez wszelkiego rodzaju pęknięcia, sęki i słoje, są to całkowicie zamierzone efekty, jednak każde z nich prezentują się inaczej. Każda deska, którą wykorzystujemy jest inna, stąd każdy nasz produkt jest niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju. Wszelkie rysy, pęknięcia i nierówności nie są błędem produkcyjnym, nie wpływają na funkcjonalność mebla a jedynie nadają mu dodatkowych walorów estetycznych.

PÓŁKA TRIANGLE JESION LIGHT

550,00 
AKTUALNIE PRODUKT DOSTĘPNY NA ZAMÓWIENIE zapraszamy do kontaktu sklep@woodside.pl Półka Triangle to model niesamowicie ciekawy, dzięki oryginalnej trójkątnej formie. Świetnie sprawdzi się w pomieszczeniach urządzonych w stylu boho, minimalistycznym, czy zyskującym coraz większą popularność wabi sabi. Triangle to półka wykonana przez nas własnoręcznie z największą starannością. Dostępna w dwóch wariantach: wolnostojąca lub z możliwością zawieszenia na ścianie. Wykonana w całości z jesionu, zabezpieczona jest profesjonalnym olejem dającym delikatny połysk. Składając zamówienie prosimy mieć na uwadze, że wszystkie drewniane produkty posiadają swój unikatowy charakter. Uwielbiamy podkreślać piękno drewna przez wszelkiego rodzaju pęknięcia, sęki i słoje, są to całkowicie zamierzone efekty, jednak każde z nich prezentują się inaczej. Każda deska, którą wykorzystujemy jest inna, stąd każdy nasz produkt jest niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju. Wszelkie rysy, pęknięcia i nierówności nie są błędem produkcyjnym, nie wpływają na funkcjonalność mebla a jedynie nadają mu dodatkowych walorów estetycznych.

STOLIK KAWOWY TULUM I

6900,00 
Stolik kawowy Tulum to nasza pierwsza propozycja stolika kawowego, który urozmaici wgląd każdego salonu. Tulum charakteryzuje się nietypowym, nieregularnym kształtem, blatem wykonanym z solidnego monolitu jesionu z czeczotą o grubości 4 cm. Wszelkie ubytki wypełnione bursztynową żywicą. Naturalne piękno drewna wraz z metalowymi nogami tworzy nie tylko idealne połączenie wizualne, ale również zapewnia najwyższy komfort użytkowania. Stolik kawowy Tulum to projekt, który powstał z myślą o koneserach dobrego stylu. Świetnie wpasuje się w pomieszczenia urządzone w stylu minimalistycznym czy industrialnym, oraz nada wyjątkowego charakteru pomieszczeniom w klimacie wabi sabi, który to zyskuje coraz większą popularność. Wyjątkowość drewnianego blatu zapewni niezwykłe doznania wizualne, a także sprawi, że pomieszczenie będzie wydawało się bardziej przytulne, ciepłe, intymne. Tulum jest produktem wyjątkowym i niepowtarzalnym. Dostępna jest tylko jedna sztuka tego modelu.  DARMOWA DOSTAWA GRATIS.  

WIESZAK NA KURTKI NYC

790,00 
Jesteś miłośnikiem Nowego Jorku i szukasz pięknego, oryginalnego wieszaka? W takim razie mamy dla Ciebie coś specjalnego! Wieszak "NYC" to oryginalny i nowoczesny model w kształcie Statuy Wolności. Wieszak wolnostojący posiada 4 haczyki do zawieszenia (po obu stronach, czyli 8 miejsc do powieszenia). Model NYC to idealny element wystroju Twojego wnętrza. Świetnie sprawdzi się w salonach, jadalniach, korytarzach, gabinetach, biurach czy salach konferencyjnych – jest więc meblem uniwersalnym, który sprawdzi się w domu i biurze, a każdemu pomieszczeniu nada niepowtarzalny klimat. Zawsze zabierze Cię na małą „wycieczkę do Nowego Jorku” lub przywoła najpiękniejsze wspomnienia i zapewni nowojorski klimat w domu! "NYC" jest w naturalnym odcieniu, ale jeśli potrzebujesz konkretnego koloru – daj nam znać na sklep@woodside.pl – jesteśmy otwarci na przygotowanie indywidualnego projektu. Składając zamówienie pamiętaj, że wszystkie produkty drewniane mają swój niepowtarzalny charakter. Uwielbiamy podkreślać piękno drewna poprzez wszelkiego rodzaju spękania, sęki i słoje, są to efekty całkowicie zamierzone, ale każdy z nich prezentuje się inaczej. Każda deska, której używamy jest inna, dlatego każdy nasz produkt jest wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju. Wszelkie rysy, pęknięcia i nierówności nie są wadą wykonawczą, nie wpływają na funkcjonalność mebla, a jedynie nadają mu dodatkowy walor estetyczny. Żadne dwa produkty nie będą takie same ze względu na charakter tego produktu.