Wyświetlanie wszystkich wyników: 10

DĘBOWA PÓŁKA ŚCIENNA LOFT+

500,00 
Półka ścienna LOFT+ to udoskonalony model LOFT, wykonany z litego dębu. Charakteryzuje się trzema piętrami ułożonymi w asymetryczny sposób. Środek, który łączy wszystkie półki nadaje efektu 3D, dzięki czemu półka jest wyjątkowa. Różnica między pierwotną wersją LOFT, a LOFT+ polega na tym, że trzy piętra półek są ruchome, dzięki czemu można w zupełności dopasować je zgodnie z własnymi potrzebami. LOFT+ świetnie sprawdzi się w pomieszczeniach urządzonych w stylu industrialnym, minimalistycznym oraz wabi sabi, które zyskuje coraz większą popularność. Drewniana półka LOFT to produkt wykonany własnoręcznie w naszym warsztacie. Półka jest w naturalnym odcieniu dębu, zabezpieczona wysokiej jakości olejem, który nadaje jej matowego wykończenia. Składając zamówienie prosimy mieć na uwadze, że wszystkie drewniane produkty posiadają swój unikatowy charakter. Uwielbiamy podkreślać piękno drewna przez wszelkiego rodzaju pęknięcia, sęki i słoje, są to całkowicie zamierzone efekty, jednak każde z nich prezentują się inaczej. Każda deska, którą wykorzystujemy jest inna, stąd każdy nasz produkt jest niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju. Wszelkie rysy, pęknięcia i nierówności nie są błędem produkcyjnym, nie wpływają na funkcjonalność mebla a jedynie nadają mu dodatkowych walorów estetycznych.

DĘBOWA PÓŁKA ŚCIENNA RIO

380,00 
Półka ścienna RIO to model wykonany z litego dębu, w naturalnym odcieniu. Rio to model, w niezwykle oryginalnym kształcie - połączenie prostokątnej ramy z przecinającą ją półką. Półka pięknie wygląda na ścianie dzięki swojej nieoczywistej formie. Świetnie sprawdzi się w pomieszczeniach urządzonych w stylu boso, rustykalnym, industrialnym, minimalistycznym oraz wabi sabi, które zyskuje coraz większą popularność. Drewniana półka Rio to produkt wykonany własnoręcznie w naszym warsztacie. Półka jest pokryta wysokiej jakości olejem zabezpieczającym. Składając zamówienie prosimy mieć na uwadze, że wszystkie drewniane produkty posiadają swój unikatowy charakter. Uwielbiamy podkreślać piękno drewna przez wszelkiego rodzaju pęknięcia, sęki i słoje, są to całkowicie zamierzone efekty, jednak każde z nich prezentują się inaczej. Każda deska, którą wykorzystujemy jest inna, stąd każdy nasz produkt jest niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju. Wszelkie rysy, pęknięcia i nierówności nie są błędem produkcyjnym, nie wpływają na funkcjonalność mebla a jedynie nadają mu dodatkowych walorów estetycznych.

DĘBOWA PÓŁKA ŚCIENNA TRIONE

450,00 
Półka ścienna TRIONE to model wykonany z litego dębu. Półka jest w naturalnym odcieniu. Trione to półka trójkątna, posiadająca jedno piętro. Półka pięknie wygląda na ścianie dzięki swojej nieoczywistej formie.  Świetnie sprawdzi się w pomieszczeniach urządzonych w stylu industrialnym, minimalistycznym oraz wabi sabi, które zyskuje coraz większą popularność. Drewniana trójkątna półka Trione to produkt wykonany własnoręcznie w naszym warsztacie. Półka jest pokryta wysokiej jakości olejem zabezpieczającym. Posiadamy również ten model wykonany z litego jesionu. Składając zamówienie prosimy mieć na uwadze, że wszystkie drewniane produkty posiadają swój unikatowy charakter. Uwielbiamy podkreślać piękno drewna przez wszelkiego rodzaju pęknięcia, sęki i słoje, są to całkowicie zamierzone efekty, jednak każde z nich prezentują się inaczej. Każda deska, którą wykorzystujemy jest inna, stąd każdy nasz produkt jest niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju. Wszelkie rysy, pęknięcia i nierówności nie są błędem produkcyjnym, nie wpływają na funkcjonalność mebla a jedynie nadają mu dodatkowych walorów estetycznych.

DĘBOWA PÓŁKA TRIANGLE LIGHT

550,00 
Półka Triangle to model niesamowicie ciekawy, dzięki oryginalnej trójkątnej formie. Wykonana w całości z dębu, w naturalnym odcieniu, zabezpieczona jest profesjonalnym olejem najwyższej jakości. Świetnie sprawdzi się w pomieszczeniach urządzonych w stylu boho, minimalistycznym, czy zyskującym coraz większą popularność wabi sabi. Triangle to półka wykonana przez nas własnoręcznie z największą starannością. W naszej ofercie znajduje się również półka triangle wykonana z jesionu w wersji light oraz dark. Składając zamówienie prosimy mieć na uwadze, że wszystkie drewniane produkty posiadają swój unikatowy charakter. Uwielbiamy podkreślać piękno drewna przez wszelkiego rodzaju pęknięcia, sęki i słoje, są to całkowicie zamierzone efekty, jednak każde z nich prezentują się inaczej. Każda deska, którą wykorzystujemy jest inna, stąd każdy nasz produkt jest niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju. Wszelkie rysy, pęknięcia i nierówności nie są błędem produkcyjnym, nie wpływają na funkcjonalność mebla a jedynie nadają mu dodatkowych walorów estetycznych.

DREWNIANA PÓŁKA ŚCIENNA LOFT JESION

450,00 
Półka ścienna LOFT to model wykonany z litego jesionu. Charakteryzuje się trzema piętrami ułożonymi w asymetryczny sposób. Środek, który łączy wszystkie półki nadaje efektu 3D, dzięki czemu półka jest wyjątkowa. Świetnie sprawdzi się w pomieszczeniach urządzonych w stylu industrialnym, minimalistycznym oraz wabi sabi, które zyskuje coraz większą popularność. Drewniana półka LOFT to produkt wykonany własnoręcznie w naszym warsztacie. Półka jest pokryta bejcą oraz wysokiej jakości olejem zabezpieczającym nadającym jej delikatnego połysku. Składając zamówienie prosimy mieć na uwadze, że wszystkie drewniane produkty posiadają swój unikatowy charakter. Uwielbiamy podkreślać piękno drewna przez wszelkiego rodzaju pęknięcia, sęki i słoje, są to całkowicie zamierzone efekty, jednak każde z nich prezentują się inaczej. Każda deska, którą wykorzystujemy jest inna, stąd każdy nasz produkt jest niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju. Wszelkie rysy, pęknięcia i nierówności nie są błędem produkcyjnym, nie wpływają na funkcjonalność mebla a jedynie nadają mu dodatkowych walorów estetycznych.

DREWNIANA PÓŁKA ŚCIENNA TRIONE

550,00 
Półka ścienna TRIONE to model wykonany z litego jesionu. Półka jest w głębokim odcieniu brązu. Trione to półka trójkątna, posiadająca jedno piętro. Półka pięknie wygląda na ścianie dzięki swojej nieoczywistej formie.  Świetnie sprawdzi się w pomieszczeniach urządzonych w stylu industrialnym, minimalistycznym oraz wabi sabi, które zyskuje coraz większą popularność. Drewniana trójkątna półka Trione to produkt wykonany własnoręcznie w naszym warsztacie. Półka jest pokryta bejcą oraz wysokiej jakości olejem zabezpieczającym nadającym jej delikatnego połysku. Składając zamówienie prosimy mieć na uwadze, że wszystkie drewniane produkty posiadają swój unikatowy charakter. Uwielbiamy podkreślać piękno drewna przez wszelkiego rodzaju pęknięcia, sęki i słoje, są to całkowicie zamierzone efekty, jednak każde z nich prezentują się inaczej. Każda deska, którą wykorzystujemy jest inna, stąd każdy nasz produkt jest niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju. Wszelkie rysy, pęknięcia i nierówności nie są błędem produkcyjnym, nie wpływają na funkcjonalność mebla a jedynie nadają mu dodatkowych walorów estetycznych.

PANEL PERFOROWANY / PEGBOARD

1900,00 
Trzyskrzydłowy składany panel perforowany (pegboard) to świetna forma nadania pomieszczeniu charakteru oraz sprytnego wykorzystania przestrzeni. Dzięki swojej formie oraz możliwości umieszczania półek/kołków według indywidualnych preferencji sprawia, że doskonale nada się do sypialni, salonów, pokoi dziecięcych, ale także do biur czy sklepów i butików. Panel wykonany został w duchu naturalnego designu, dzięki czemu bezproblemowo wpasuje się w pomieszczenia urządzone w różnorodnych stylach. Wykonany jest z wytrzymałej sklejki brzozowej, zabezpieczony wysokiej klasy olejem. W zestawie trzyskrzydłowego pegboard'u znajduje się 18 sztuk półek (9 sztuk o wymiarach 20x12 cm, oraz 9 sztuk o wymiarach 32x12cm) oraz 40 sztuk kołków. Składając zamówienie prosimy mieć na uwadze, że wszystkie drewniane produkty posiadają swój unikatowy charakter. Uwielbiamy podkreślać piękno drewna przez wszelkiego rodzaju pęknięcia, sęki i słoje, są to całkowicie zamierzone efekty, jednak każde z nich prezentują się inaczej. Każda deska, którą wykorzystujemy jest inna, stąd każdy nasz produkt jest niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju. Wszelkie rysy, pęknięcia i nierówności nie są błędem produkcyjnym, nie wpływają na funkcjonalność mebla a jedynie nadają mu dodatkowych walorów estetycznych.

PÓŁKA TRIANGLE JESION DARK

550,00 
AKTUALNIE PRODUKT DOSTĘPNY NA ZAMÓWIENIE zapraszamy do kontaktu sklep@woodside.pl Półka Triangle to model zwracający na siebie uwagę dzięki oryginalnej trójkątnej formie. Świetnie sprawdzi się w pomieszczeniach urządzonych w stylu boho, minimalistycznym, czy zyskującym coraz większą popularność wabi sabi. Triangle to półka z litego drewna stworzona przez nas własnoręcznie z największą starannością. Dostępna w dwóch wariantach: wolnostojąca lub z możliwością zawieszenia na ścianie. Wykonana w całości z jesionu, zabezpieczona jest profesjonalnym olejem dającym delikatny połysk. Składając zamówienie prosimy mieć na uwadze, że wszystkie drewniane produkty posiadają swój unikatowy charakter. Uwielbiamy podkreślać piękno drewna przez wszelkiego rodzaju pęknięcia, sęki i słoje, są to całkowicie zamierzone efekty, jednak każde z nich prezentują się inaczej. Każda deska, którą wykorzystujemy jest inna, stąd każdy nasz produkt jest niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju. Wszelkie rysy, pęknięcia i nierówności nie są błędem produkcyjnym, nie wpływają na funkcjonalność mebla a jedynie nadają mu dodatkowych walorów estetycznych.

PÓŁKA TRIANGLE JESION LIGHT

550,00 
AKTUALNIE PRODUKT DOSTĘPNY NA ZAMÓWIENIE zapraszamy do kontaktu sklep@woodside.pl Półka Triangle to model niesamowicie ciekawy, dzięki oryginalnej trójkątnej formie. Świetnie sprawdzi się w pomieszczeniach urządzonych w stylu boho, minimalistycznym, czy zyskującym coraz większą popularność wabi sabi. Triangle to półka wykonana przez nas własnoręcznie z największą starannością. Dostępna w dwóch wariantach: wolnostojąca lub z możliwością zawieszenia na ścianie. Wykonana w całości z jesionu, zabezpieczona jest profesjonalnym olejem dającym delikatny połysk. Składając zamówienie prosimy mieć na uwadze, że wszystkie drewniane produkty posiadają swój unikatowy charakter. Uwielbiamy podkreślać piękno drewna przez wszelkiego rodzaju pęknięcia, sęki i słoje, są to całkowicie zamierzone efekty, jednak każde z nich prezentują się inaczej. Każda deska, którą wykorzystujemy jest inna, stąd każdy nasz produkt jest niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju. Wszelkie rysy, pęknięcia i nierówności nie są błędem produkcyjnym, nie wpływają na funkcjonalność mebla a jedynie nadają mu dodatkowych walorów estetycznych.

WSPORNIKI/UCHWYTY DO PÓŁKI LEA

55,00 
Wsporniki Lea do półek to bardzo unikatowy dodatek, który zwraca na siebie uwagę. Świetnie sprawdzi się w każdym pomieszczeniu domowym, ale także nada wyjątkowego charakteru biurom. Do uchwytów można dopasować półkę wedle uznania - będą dobrze komponować zarówno z drewnianą deską jak i np. szkłem. Podpórki Lea posiadają cztery otwory montażowe, i sprzedawane są w komplecie 2 szt, i utrzymują do 80 kg. Składając zamówienie prosimy mieć na uwadze, że wszystkie drewniane produkty posiadają swój unikatowy charakter. Uwielbiamy podkreślać piękno drewna przez wszelkiego rodzaju pęknięcia, sęki i słoje, są to całkowicie zamierzone efekty, jednak każde z nich prezentują się inaczej. Każda deska, którą wykorzystujemy jest inna, stąd każdy nasz produkt jest niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju. Wszelkie rysy, pęknięcia i nierówności nie są błędem produkcyjnym, nie wpływają na funkcjonalność mebla a jedynie nadają mu dodatkowych walorów estetycznych.