Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

DĘBOWY STÓŁ DO JADALNI OREGON

8967,00 10000,00 
Stół jadalniany Oregon to idealna propozycja do Twojej jadalni. Oregon to jeden z wzorów naszej wyjątkowej kolekcji, która łączy w sobie to co w drewnie najcenniejsze – naturalne piękno i komfort użytkowania. Wybraliśmy rodzimy dąb, bo to gatunek, który od wieków - bardzo słusznie zresztą - cieszy się niesłabnącą popularnością. Połączyliśmy ponadczasową niezawodność surowca ze śmiałym projektem, potencjałem technicznym i rzemieślniczą starannością, tworząc takie oto cudo! Blat jest wykonany z kilku odpowiednio długich i szerokich obrzynanych desek o grubości co najmniej 3 cm, które wybieramy kierując się nie tylko ich przydatnością produkcyjną. Sporą wagę przywiązujemy do tego aby wybrana tarcica była również wizualnie harmonijna i dobrze korespondowała z wizją autora projektu. Nietuzinkowe wykończenie blatu, przez fazowanie krawędzi do grubości 1 cm, oraz pionowe żłobienia na nogach nadają temu projektowi optycznej lekkości, choć tak naprawdę to solidny, ciężki mebel. W wersji podstawowej wykończenie woskiem twardym, olejnym. Na życzenie możliwe lakierowanie matowe lub w połysku. Wkrótce z tej samej kolekcji pojawi się półka pod telewizor oraz stolik kawowy. Nasz stół świetnie sprawdzi się w pomieszczeniach urządzonych w stylu boho, minimalistycznym czy zyskującym coraz większą popularność wabi sabi. Oregon jest stołem dostępnym w kilku rozmiarach. odpowiednio przeznaczonym dla 6 do 12 osób. Termin realizacji 3-4 tygodnie. Składając zamówienie prosimy mieć na uwadze, że wszystkie drewniane produkty posiadają swój unikatowy charakter. Uwielbiamy podkreślać piękno drewna przez wszelkiego rodzaju pęknięcia, sęki i słoje, są to całkowicie zamierzone efekty, jednak każde z nich prezentują się inaczej. Każda deska, którą wykorzystujemy jest inna, stąd każdy nasz produkt jest niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju. Wszelkie rysy, pęknięcia i nierówności nie są błędem produkcyjnym, nie wpływają na funkcjonalność mebla a jedynie nadają mu dodatkowych walorów estetycznych. DARMOWA DOSTAWA GRATIS.

DĘBOWY STÓŁ JADALNIANY KANSAS

8967,00 10000,00 
Stół do jadalni Kansas to nasza wyjątkowa propozycja, która idealnie wpasuje się w Twoje wnętrze. Kansas to jeden z wzorów naszej wyjątkowej kolekcji, która łączy w sobie to co w drewnie najcenniejsze – naturalne piękno i komfort użytkowania. Wybraliśmy rodzimy dąb, bo to gatunek, który od wieków - bardzo słusznie zresztą - cieszy się niesłabnącą popularnością. Połączyliśmy ponadczasową niezawodność surowca ze śmiałym projektem, potencjałem technicznym i rzemieślniczą starannością, tworząc takie oto cudo! Blat jest wykonany z kilku odpowiednio długich i szerokich obrzynanych desek o grubości co najmniej 3 cm, które wybieramy kierując się nie tylko ich przydatnością produkcyjną. Sporą wagę przywiązujemy do tego, aby wybrana tarcica była również wizualnie harmonijna i dobrze korespondowała z wizją autora projektu. Nietuzinkowe wykończenie blatu, przez fazowanie krawędzi do grubości 1 cm, oraz owale wykrojone w nogach nadają temu projektowi optycznej lekkości, choć tak naprawdę to solidny, ciężki mebel. Wkrótce z tej samej kolekcji pojawi się półka pod telewizor oraz stolik kawowy. Kansas w wersji podstawowej wykończony jest woskiem twardym, olejnym. Na życzenie możliwe lakierowanie matowe lub w połysku. Nasz stół świetnie sprawdzi się w pomieszczeniach urządzonych w stylu boho, minimalistycznym, industrialnym czy zyskującym coraz większą popularność wabi sabi. Kansas jest stołem dostępnym w kilku rozmiarach, odpowiednio przeznaczonym od 6 do 12 osób. Termin realizacji 3-4 tygodnie. Składając zamówienie prosimy mieć na uwadze, że wszystkie drewniane produkty posiadają swój unikatowy charakter. Uwielbiamy podkreślać piękno drewna przez wszelkiego rodzaju pęknięcia, sęki i słoje, są to całkowicie zamierzone efekty, jednak każde z nich prezentują się inaczej. Każda deska, którą wykorzystujemy jest inna, stąd każdy nasz produkt jest niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju. Wszelkie rysy, pęknięcia i nierówności nie są błędem produkcyjnym, nie wpływają na funkcjonalność mebla a jedynie nadają mu dodatkowych walorów estetycznych. DARMOWA DOSTAWA GRATIS.

STOLIK KAWOWY TULUM I

6900,00 
Stolik kawowy Tulum to nasza pierwsza propozycja stolika kawowego, który urozmaici wgląd każdego salonu. Tulum charakteryzuje się nietypowym, nieregularnym kształtem, blatem wykonanym z solidnego monolitu jesionu z czeczotą o grubości 4 cm. Wszelkie ubytki wypełnione bursztynową żywicą. Naturalne piękno drewna wraz z metalowymi nogami tworzy nie tylko idealne połączenie wizualne, ale również zapewnia najwyższy komfort użytkowania. Stolik kawowy Tulum to projekt, który powstał z myślą o koneserach dobrego stylu. Świetnie wpasuje się w pomieszczenia urządzone w stylu minimalistycznym czy industrialnym, oraz nada wyjątkowego charakteru pomieszczeniom w klimacie wabi sabi, który to zyskuje coraz większą popularność. Wyjątkowość drewnianego blatu zapewni niezwykłe doznania wizualne, a także sprawi, że pomieszczenie będzie wydawało się bardziej przytulne, ciepłe, intymne. Tulum jest produktem wyjątkowym i niepowtarzalnym. Dostępna jest tylko jedna sztuka tego modelu.  DARMOWA DOSTAWA GRATIS.