Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

WIESZAK NA KURTKI NYC

790,00 
Jesteś miłośnikiem Nowego Jorku i szukasz pięknego, oryginalnego wieszaka? W takim razie mamy dla Ciebie coś specjalnego! Wieszak "NYC" to oryginalny i nowoczesny model w kształcie Statuy Wolności. Wieszak wolnostojący posiada 4 haczyki do zawieszenia (po obu stronach, czyli 8 miejsc do powieszenia). Model NYC to idealny element wystroju Twojego wnętrza. Świetnie sprawdzi się w salonach, jadalniach, korytarzach, gabinetach, biurach czy salach konferencyjnych – jest więc meblem uniwersalnym, który sprawdzi się w domu i biurze, a każdemu pomieszczeniu nada niepowtarzalny klimat. Zawsze zabierze Cię na małą „wycieczkę do Nowego Jorku” lub przywoła najpiękniejsze wspomnienia i zapewni nowojorski klimat w domu! "NYC" jest w naturalnym odcieniu, ale jeśli potrzebujesz konkretnego koloru – daj nam znać na sklep@woodside.pl – jesteśmy otwarci na przygotowanie indywidualnego projektu. Składając zamówienie pamiętaj, że wszystkie produkty drewniane mają swój niepowtarzalny charakter. Uwielbiamy podkreślać piękno drewna poprzez wszelkiego rodzaju spękania, sęki i słoje, są to efekty całkowicie zamierzone, ale każdy z nich prezentuje się inaczej. Każda deska, której używamy jest inna, dlatego każdy nasz produkt jest wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju. Wszelkie rysy, pęknięcia i nierówności nie są wadą wykonawczą, nie wpływają na funkcjonalność mebla, a jedynie nadają mu dodatkowy walor estetyczny. Żadne dwa produkty nie będą takie same ze względu na charakter tego produktu.

WIESZAK NA KURTKI PARIS

790,00 
Jesteś miłośniczką/miłośnikiem Paryża i szukasz pięknego, oryginalnego wieszaka? W takim razie mamy dla Ciebie coś specjalnego! Wieszak "Paris" to oryginalny i nowoczesny model w kształcie wieży Eiffla. Wieszak posiada 4 haczyki do zawieszenia (po obu stronach, czyli 8 miejsc do powieszenia). Model Paris to idealny element wystroju Twojego wnętrza. Świetnie sprawdzi się w salonach, jadalniach, korytarzach, gabinetach czy salach konferencyjnych – jest więc meblem uniwersalnym, który sprawdzi się w domu i biurze, a każdemu pomieszczeniu nada niepowtarzalny klimat. Zawsze zabierze Cię na małą "wycieczkę do Paryża" lub przywoła najpiękniejsze wspomnienia. "Paris" jest w naturalnym odcieniu, ale jeśli potrzebujesz konkretnego koloru - daj nam znać na sklep@woodside.pl - jesteśmy otwarci na przygotowanie indywidualnego projektu. Składając zamówienie pamiętaj, że wszystkie produkty drewniane mają swój niepowtarzalny charakter. Uwielbiamy podkreślać piękno drewna poprzez wszelkiego rodzaju spękania, sęki i słoje, są to efekty całkowicie zamierzone, ale każdy z nich prezentuje się inaczej. Każda deska, której używamy jest inna, dlatego każdy nasz produkt jest wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju. Wszelkie rysy, pęknięcia i nierówności nie są wadą wykonawczą, nie wpływają na funkcjonalność mebla, a jedynie nadają mu dodatkowy walor estetyczny. Żadne dwa produkty nie będą takie same ze względu na charakter tego produktu.

WIESZAK NA KURTKI SOUL BROWN

790,00 
Wieszak na kurtki Soul to oryginalny i nowoczesny model w kształcie człowieka. Wieszak na ubrania posiada 4 ramiona. W dwóch z nich znajdują się dziurki, dzięki czemu może służyć również do używania klasycznych wieszaków na ubrania z hakiem. Model Soul to idealny element wystroju Twojego wnętrza. Świetnie sprawdzi się zarówno w salonach, jadalniach, korytarzach, biurach jak i salach konferencyjnych - jest to więc uniwersalny mebel, który nadaje się do użytku domowego, jak i biurowego, i każdemu z pomieszczeń nada wyjątkowego klimatu. W naszej ofercie znajdzie się również wieszak Soul w jasnym, naturalnym kolorze. Składając zamówienie prosimy mieć na uwadze, że wszystkie drewniane produkty posiadają swój unikatowy charakter. Uwielbiamy podkreślać piękno drewna przez wszelkiego rodzaju pęknięcia, sęki i słoje, są to całkowicie zamierzone efekty, jednak każde z nich prezentują się inaczej. Każda deska, którą wykorzystujemy jest inna, stąd każdy nasz produkt jest niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju. Wszelkie rysy, pęknięcia i nierówności nie są błędem produkcyjnym, nie wpływają na funkcjonalność mebla a jedynie nadają mu dodatkowych walorów estetycznych.

WIESZAK NA KURTKI SOUL LIGHT

790,00 
Wieszak na kurtki Soul to oryginalny i nowoczesny model w kształcie człowieka. Wieszak na ubrania posiada 4 ramiona. W dwóch z nich znajdują się dziurki, dzięki czemu może służyć również do używania klasycznych wieszaków na ubrania z hakiem. Model Soul to idealny element wystroju Twojego wnętrza. Świetnie sprawdzi się zarówno w salonach, jadalniach, korytarzach, biurach jak i salach konferencyjnych - jest to więc uniwersalny mebel, który nadaje się do użytku domowego, jak i biurowego, i każdemu z pomieszczeń nada wyjątkowego klimatu. W naszej ofercie znajdzie się również wieszak Soul w odcieniu delikatnego brązu. Składając zamówienie prosimy mieć na uwadze, że wszystkie drewniane produkty posiadają swój unikatowy charakter. Uwielbiamy podkreślać piękno drewna przez wszelkiego rodzaju pęknięcia, sęki i słoje, są to całkowicie zamierzone efekty, jednak każde z nich prezentują się inaczej. Każda deska, którą wykorzystujemy jest inna, stąd każdy nasz produkt jest niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju. Wszelkie rysy, pęknięcia i nierówności nie są błędem produkcyjnym, nie wpływają na funkcjonalność mebla a jedynie nadają mu dodatkowych walorów estetycznych.